+ 38 044 496 86 96

+ 38 044 496 86 96

Плани сьогодні – реальні проекти завтра

Керівництво

Андрій Жарій

Генеральний директор

Має багаторічний управлінський досвід, працював на керівних посадах починаючи з 2008 року, в тому числі на різноманітних посадах в структурі Групи.

До того, як очолити Aurum Group, Андрій працював в інвестиційно-банківській сфері, директором Компанії з управління активами “Ініціатива”, після чого – Генеральним директором Інвестиційної групи UFC Capital.

Отримав диплом магістра з міжнародної економіки Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вільно володіє англійською та німецькою мовами.

Костянтин Місаков

Директор з розвитку

Фахівець в сфері економіки, фінансів та бізнес-адміністрування, Костянтин обіймав керівні посади на підприємствах Групи.

Директор з розвитку має досвід проведення оцінки активів та ефективності інвестиційних проектів, злиття та поглинання, залучав фінанси міжнародних банків та європейських інвестиційних фондів.

Зокрема, здійснив інвестиційний проект по залученню коштів більш, ніж на 110 млн. дол. Наразі займається розширенням сфер бізнес-діяльності Групи.

Диплом магістра міжнародних відносин Констянтин отримав у Київському інституті міжнародних відносин Національного університету ім. Т.Шевченка. Також має диплом магістра бізнес-адміністрування (МВА).

Вільно володіє англійською мовою.

Ірина Косенкова

Головний бухгалтер

Ірина отримала чималий професійний досвід, працюючи на посаді головного бухгалтера Aurum Group.

Сумлінно формує облікову політику, забезпечує організацію бухгалтерського обліку, здійснює контроль за раціональним використанням ресурсів компанії.

Ірина активно впливає на підвищення господарської ефективності Групи, забезпечує її фінансову стійкість та збереження власності.

Ірина Косенкова отримала диплом інженера-економіста у Донбаській державній машинобудівній академії.

Олексій Цимбалюк

Директор з безпеки

Впродовж 10 років Олексій проходив службу на оперативних і керівних посадах Департаменту контррозвідки Служби безпеки України.

З 2012 року працював заступником директора та начальником з безпеки на провідних холдингових підприємствах України.

В Aurum Group обіймає посаду Директора з безпеки.

Олексій має дві вищі освіти: диплом Харківського інституту військово-повітряних сил ім. І.Кожедуба, за фахом інженер-системотехнік авіаційного обладнання, та Національної Академії Служби безпеки України за спеціальністю забезпечення національної безпеки. Кавалер ордена Данила Галицького.

Ярослав Микита

Начальник юридичного департаменту

Фахівець у галузі права, адвокат (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №2695 від 08.12.2006р.).

Супроводжує діяльність групи компаній з моменту її створення. Має багаторічний досвід юридичного супроводу господарської діяльності підприємств, здійснення захисту їх прав та інтересів, супроводу угод щодо придбання та продажу корпоративних прав, медіації та вирішеня корпоративних конфліктів,  захисту прав інтелектуальної власності, та інших видів правової діяльності.

Отримав кваліфікацію спеціаліста з права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.